TT Dental

Kuidas tellida? 

Kuidas leida vajalikku kaupa? Vali tootegrupp

Oleme jaganud tooted gruppidesse: Implantatsioon, luumaterjalid, membraanid, instrumendid jne.
Valides tootegrupi, ilmub veebilehe vasakusse serva menüü vastava tootegrupi
alamkategooriatega. Valides alamkategooria avaneb nimekiri toodetega, kus on näha toote foto,
toote nimetus, toote saadavus (laos või tellimisel) ning hind. Täpsem info ja tellimisaken ilmuvad
toote nimel klikkides.

TT Dentali veebilehel olevat otsingu funktsionaalsust kasutades on võimalik teostada otsingut
järgnevate parameetrite alusel: toote nimetus, tootja nimetus, tootekood, märksõna.

Kuidas tellida? Ostukorvi kasutamine

Kauba lisamiseks ostukorvi tuleb toote detailinfo vaates sisestada soovitav kogus (vaikimisi “1″) vastavasse aknasse ning vajutada nuppu “Lisa ostukorvi”. Peale toote lisamist ostukorvi ilmub lehele teade: “Toode lisati teie ostukorvi.”. Ostukorvi võite lisada erinevaid tooteid vastavalt soovile. Kui olete kaupade valimise lõpetanud, sisenege ostukorvi ülevaateossa klikkides lehe ülemises parempoolses servas olevale nupule “Ostukorv -> …€”. Siin näete ülevaadet ostukorvis olevatest toodetest ja tellimuse kogumaksumusest. Vajadusel võite muuta koguseid või kaupu ostukorvist eemaldada.

Tellimuse vormistamine

Kui olete toodete valiku lõpetanud, siirduge ostukorvi ülevaateossa ning vajutage nupule Tellimust kinnitama. Avaneb kontaktandmete aken, täitke kõik nõutavad väljad ning vajutage nupule “Kinnita tellimus”. Tellimus on vormistatud!

Kui sisestasite oma meiliaadressi, saadab süsteem tellimuse kinnituse Teie meiliaadressile. Peale tellimuse vormistamist võtab meie müügiesindaja teiega ühendust, et täpsustada kauba tarneaeg ja kohaletoimatemise viis. NB! Kulleritasu lisandub arvele, tasu suurus sõltub tellitud kauba kaalust.

Tellimused kuni 1kg on maksumusega 4€. Tellimus toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile, kui tellisite kauba kättetoimetamise kullerteenusena. Kui soovisite kauba kättetoimetamist pakiautomaati, toimetatakse kaup teie valitud pakiautomaati.

Kui Teie tellitud kaup on Tallinna laos olemas, saadame arve kohe Teie e-posti aadressile. Pikema tarneajaga kaupade puhul väljastame arve pärast kogu kauba saabumist meie lattu.

Originaalarve väljastame koos kaubaga või soovi korral postiga.

Arve tasumise tähtaeg on 30 päeva.

Registreeritud kasutaja - Minu konto

Registreeritud kasutajatel on võimalik salvestada arve-ja kontaktandmed, mis muudab korduvtellimise mugavamaks ja kiiremaks. Registreeritud kasutajatele võimaldatakse näha tema tellimuste ajalugu ja saada püsikliendisoodustusi.

Turvalisus

Tellimuse vormistamiseks sisestatud andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ning neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Tellimuse muutmine

Kui olete tellimuse vormistanud kuid soovite seda muuta või tühistada, kontakteeruge meiega hiljemalt tellimuse esitamisele järgneval päeval. Hilisemate muudatuste kohta lugege lisainfot Tellimisinfo peatükist. Küsimuste korral võtke meiega ühendust! Vajuta allolevale nupule, et saata kiri otse veebilehelt.