Asutaja, Juhatuse liige

DR. TARMO MARRANDI

Finantsküsimused, rahvusvahelised suhted

Leian innustust loomingulise, innovaatilise meeskonnaga koos töötades. Liigun kindlalt seatud eesmärkide poole. Hindan väga kõrgelt TT Dentali toetavat, arukat ning tegusat kollektiivi. Loodame anda enda panuse hambaravi arengusse ja vajalike teadmiste jagamisse.

Müügijuht

ROSMARI MARRANDI

Cavex, Micerium tootespetsialist
Lõuna-Eesti piirkonna müügiesindaja

Võin julgelt öelda, et ei möödu päevagi, mil ma mingil viisil hambaravi valdkonnaga ei tegeleks. Aastast 2005 kliinikutes töötades olen saanud palju kogemusi arsti assisteerides, klientidega suhtlemises ja materjalide tellimises. Jälgides kõrvalt kliinilise meeskonna tööd, olen jõudnud arusaamisele, et kliinilise edu tagavad kvaliteetsed materjalid ja inspireerivad koolitused. Pean missiooniks pakkuda oma klientidele tuge valimaks vahendeid, tänu millele nad võivad öelda, et nende töö efektiivsus ja kvaliteet on tõusnud. Haaran kinni võimalustest täiendada teadmisi koolitustel nii Eestis kui ka välisriikides, et tuua oma klientideni värskeim info hambaravimaailmast.

Müügiesindaja

RUTH TRÄÄDER

Devemed, Helmut Zepf ja INOD tootespetsialist
Põhja-Eesti piirkonna müügiesindaja

Mugav tarne

pakiautomaati või kulleriga

Turvalised makselahendused

Võimalik tasuda nii pangalingi kui kaardiga.

14-päevane tagastusõigus

100% raha tagasi kui toode on oma originaalpakendis

Kiire ja sõbralik klienditugi

Tähesaju 14
10117 Tallinn
Estonia

+372 57 493 833
info@ttdental.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Copyright @2023  Kõik õigused kaitstud | Loodud Designation-i poolt

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega nõus, kui jätkad veebilehe külastust. Okei Loe lähemalt