Warning: Undefined array key "options" in /data03/virt34715/domeenid/www.ttdental.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Cavex - TT Dental

TT Dental

Cavex

Cavex

Cavex Holland BV nägi ilmavalgust rohkem kui sajand tagasi ja oli algselt disainitud šokolaadi ja kakao vabrikuks. Läbi pöörete, saatuse ja kahe farmatseudi initsiatiivile, mitte ühtegi šokolaaditahvlit selles majas ei toodetud. Esimesed müügiartiklid olid hambaravis kasutatavad anesteetikumid. 1930 pandi alus uurimis- ja arenguprojektidele, valikusse lisati palju uusi tooteid. 1970ndate aastateni töötas Cavex olulise konkurentsita.
Tänapäeva Cavex on kõrgkvaliteetsete toodetega maailmaturul tihedalt konkureeriv organisatsioon. Assortiisse kuuluvad jäljendmaterjalid, komposiidid, adhesiivsüsteemid, hügieenitooted, valgendus- ja laboriproduktid ning ajutised tsemendid. 2011. aastal sai Cavexist endodontilise toote Vibringe® edasimüüja kogu maailmas.

Alginaadid on Cavexi üks suurimaid müügiartikleid ning neid peetakse organisatsiooni selgroogks. Cavex pakub laias valikus alginaate erinevate ravijuhtude puhuks. Vanim neist CA37 on turul olnud üle poole sajandi ning on täiustatud peaaegu perfektsuseni. Tänu ettevõtte laialdastele teadmistele ning edasikäivatele uuringutele ja arendustöödele, on kõikidel Cavexi poolt pakutavatel alginaatidel eraldi seisvalt kõrge kvaliteet ühtlasi on Cavex on ka Euroopa suurim alginaatide tootja.

Teine tugisammas Cavexi assortiis on “Quadrant-süsteem”: täiuslik komposiitide ja adhesiivide süsteem, mis pakub lahenduse kõikide ravijuhtumite korral. Hästi tasakaalustatud sari pakub kolme erinevat tüüpi kõrgkvaliteetset komposiiti ja kolme erinevat esmaklassilist adhesiivsüsteemi. Cavexi komposiidid on rikastatud fluoresentspigemendiga, mis annab talle vitaalsuse aura ja mida on raske eristada pärishamba struktuurist.

2010 kolis Cavex uude peakorterisse, mis asub Fustwegis Haarlemis. Modernne ehitis, mille põrandapind on 5250 m2, võimaldas organisatsioonil täiustada tootmisplaane ja logistikat. Uus vabrik on oluline verstapost Cavexi tulevikus. Pikk ja rikas Cavexi ajalugu on õpetanud organisatsiooni liikmetele, et kvaliteet ja loomingulisus on alati olnud võtmeks Cavexi edule ning sellele toetudes nad ka jätkavad.