Devemed GmbH

Devemed GmbH asub Tuttlingen-Neuhausen ob Eck-is, mis on maailma meditsiinitehnoloogia keskpunkt. Devemed asutati 2006. aastal ning on spetsialiseerunud hambaraviinstrumentide tootmisele. Devemed ühendab endast kaht endist ettevõtet: Karl Reichle & Co ja Dental-Vertrieb GmbH. Mõlemal ettevõttel on kümneid aastaid kogemusi hambaravi valdkonnas.
Saksamaal on nõudlus kvaliteedi osas märgatavalt suurenenud. Ettevõttes töötavad inimesed, kellel on kogemust selles sekoris rohkem kui 30 aastat. Kvaliteedi tagamiseks on nõuded töötajate osas seatud kõrgematele standarditele. Neilt eeldatakase läbida intensiivne treening ning olla spetsialiseerunud Devemed toodetele. Tänu nendele põhjalikele teadmistele garanteerib Devemed Teile parimat kvaliteeti ja teenust. Devemed suurendab pidevalt oma laomahtu ning üritab vastu tulla Teie soovidele, mis puudutab tarneaega.

Devemed kutsub üles – ,,Pane neid proovile!”

Mugav tarne

pakiautomaati või kulleriga

Turvalised makselahendused

Võimalik tasuda nii pangalingi kui kaardiga.

14-päevane tagastusõigus

100% raha tagasi kui toode on oma originaalpakendis

Kiire ja sõbralik klienditugi

Tähesaju 14
10117 Tallinn
Estonia

+372 57 493 833
info@ttdental.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Copyright @2023  Kõik õigused kaitstud | Loodud Designation-i poolt

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega nõus, kui jätkad veebilehe külastust. Okei Loe lähemalt