GlobalD

Tekka pakub sulle oma tipposkusi hambakirurgias, ortodontias ja näo-lõualuukirurgias

Tekka kontrolli all on kõik etapid tootmises: disainist turustamiseni. Dünaamiline ja spetsialiseerunud meeskond arendab proteeside ja kirurgiliste implantaatide valmistamisel kasutatavat innovaatilist tehnoloogiat, mida valmistatakse titaanist ja bioresorbeeruvast materjalist. Garanteerimaks materjalide kõrgeimat kvaliteeti, omab Tekka “state-of-the-art” tehnoloogiaid nii uurimisosakondades kui ka tootmises.

Tekka omab täielikku kontrolli tootmise üle, mis tagab innovatsooni. Tekka uurimisosakond disainib spetsiifilisi ja personaliseeritud tooteid just Sinu jaoks. Meeskond on teadlik kliinilisest keskkonnast ja selle piiranguist, mis aitavad inseneridel luua ergonoomilisi materjale, mille puhul on iga detail süvitsi läbi uuritud. Näiteks, on kõiki Tekka tooteid võimalik väga lihtsasti eristada värvikoodi järgi. Kõrgelt koolitatud insenerid, CAD tarkvara ja pühendumus garanteerivad Tekka toodete pidevat edasiarengut.

Tekka kvaliteet koosneb 10st olulisest alustalast:

Kättesaadavus
Pakume optimaalset klienditeenindust, eelistades koolitatud personali, kes suudavad juhendada ja nõustada kliente igas küsimuses.

Meditsiiniseadmed
Garanteerime tarnida Teieni kõrgkvaliteetsed valmistooted, tagades patsientide, kasutajate ja kolmandate isikute ohutus.

Tarne
Hoiame kinni lubatud tarneaegadest.

Kauba jälgitavus
Jälgime kauba vedu algpunktist sihtpunktini.

Tugi
Pakume müügijärgset teenindust, tehnilist tuge ja asjakohaseid lahendusi.

Tehnoloogia
Lubame jätkata olla vastuvõtlikud toodete arendamise suhtes, et saavutada parim tase. Pakume täielikku konfidentsiaalsust ja personaliseeritud tagasisidet.

Kohanemisvõime
Areneme edasi määratletud piirides, efektiivselt jälgides standardeid ja määrusi.

Ressursid
Optimiseerime inim- ja masinresursse. Kindlalt jälgime Quality Management Systemi’t, et saavutada optimaalne teenuse tase.

Suhtlus
Eelistame läbipaistvust ning hoiame alles kõik märkused. Kõiki kaebusi ja soovitusi kohtleme võrdselt.

Mugav tarne

pakiautomaati või kulleriga

Turvalised makselahendused

Võimalik tasuda nii pangalingi kui kaardiga.

14-päevane tagastusõigus

100% raha tagasi kui toode on oma originaalpakendis

Kiire ja sõbralik klienditugi

Tähesaju 14
10117 Tallinn
Estonia

+372 57 493 833
info@ttdental.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Copyright @2023  Kõik õigused kaitstud | Loodud Designation-i poolt

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega nõus, kui jätkad veebilehe külastust. Okei Loe lähemalt