Micerium

Micerium S.p.a asutati aastal 1977, mis oli pikaajalise unistuse, luua perekonnafirma Itaalias, täitumine Hr Jules Allemandi ja Pr Maria Picarelli jaoks . Ettevõtte eesmärgiks oli turundada innovaatilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid ja masinaid.

Nende unistus on saanud reaalsuseks. Micerium on hetkel ametlik esindaja Ameerika ja Euroopa kõige tähtsamatele brändidele, müües samal ajal oma enda loodud tooteid.

Alates 1989. a on Micerium “American Orthodontics” eksklusiivsete õigustega edasimüüja – juhtiv ettevõte ortodontia valdkonnas, mis pakub laia valikut innovaatilisi tooteid. Tooted vastavad ka kõige nõudlikumate professionaalide ootustele.

1995. a tutvustas Micerium tootesarja “Enamel Plus”, millega saavutati silmapilkselt tuntus esteetilise hambaravi ringkonnas. Toode põhjustas revolutsiooni komposiitmaterjalide seas ning oli eeskujuks teistele tootjatele. Juhtiv positsioon saavutati Itaalias kui ka kõigis teistes riikides, kus Enamel Plusi tutvustati. Enamel Plus HFO lisandumisel toimus suur laienemine teistesse riikidesse.

Mais 2008. a tutvustas Micerium Enamel Plus HRi-d ja ENA HRi-d , mis on esimene ja ainuke turul olev naturaalse hamba emaili reflektsiooni indeksiga komposiit tänapäeval.

Ortodontiline osakond laienes rahvusvahelisele turule firmaga M.A.S, mida müüakse Euroopas ja Ühendriikides.

Hiljuti alustas Micerium implantoloogia vallas tegutsemist, turul on Micerium Evolution implantaat ja Micerium Fast miniimplantaadid.

Miceriumi tooteid müüakse 40 riigis.

Mugav tarne

pakiautomaati või kulleriga

Turvalised makselahendused

Võimalik tasuda nii pangalingi kui kaardiga.

14-päevane tagastusõigus

100% raha tagasi kui toode on oma originaalpakendis

Kiire ja sõbralik klienditugi

Tähesaju 14
10117 Tallinn
Estonia

+372 57 493 833
info@ttdental.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Copyright @2023  Kõik õigused kaitstud | Loodud Designation-i poolt

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega nõus, kui jätkad veebilehe külastust. Okei Loe lähemalt