TT Dental

NeoBiotech

NeoBiotech

“Tegu on Lõuna-Korea ettevõttega. Firma asub Seoulis ning ajalugu ulatub juba 10-aasta taha, kui Bostoni Ülikooli professor Dr. Heo Yeoung-Ku alustas implantaatide disainimisega. Tal on üle 30-aasta praktikat implantoloogia ja suukirurgia alal ning käimalükkavaks jõuks oli soov ise olemasolevaid lahendusi täiendada.
NeoBiotech on hetkel Koreas suuruselt II ettevõte ning tootmine toimub väga suurtes mahtudes. NBT on esindatud pea kõikjal maailmas ning alates aastast 2012 ka Eestis. Dr. Heo on Tallinnat külastanud ning esinenud siin loenguga. Meil on kindlasti plaanis teda ka tulevikus Eestisse kutsuda, sest tema poolt tehtud täiendused implantaadi disainis ning abiinstrumendid erinevate probleemide lahendamiseks, on innovaatilised ning praktikas väga edukad.

Korea on oma tootmisefektiivsuse ja toodete laitmatu kvaliteediga pürginud juhtivate tootmisriikide hulka. NeoBiotech on seadnud ambitasioonika plaani- tõusta mahtudelt kohale nr.1 maailmas ning olla hambaarstidele toetavaks ning ustavaks partneriks. Aasia täpsus ja hoolitsus oma klientide eest on täiesti erakordselt meeldiv. Soovime et ka kolleegid sellest osa saaksid! ”