TT Dental

OsteoBiol

OsteoBiol

Tecnoss Dental loodi selleks, et eksportida innovaatilist OsteoBiol® tootevalikut üle maailma. OsteoBiol® sisaldab kõige suurema tootevalikuga kollageeniga xenografte, mis on esindatud tänapäeva turul: uus generatsioon biomaterjale on valmistatud revolutsioonilise tehnoloogilise protsessiga, mis neutraliseerib heteroloogses luus antigeensed komponendid (saavutatud on biosobivus). Osteobiol® tooted mitte ainult ei aita kaasa autogeense luu kasvule, vaid ka stimuleerivad ja kiirendavad füsioloogilist protsessi. Tecnossi missioon on pakkuda spetsiaalset toodet iga spetsiifiika korral: kliendi ja patsiendi rahulolu on Tecnossi kohustus.
Teadustöö
Me usume tõendite põhisesse meditsiini: märkimisväärse osa resurssidest paigutame me pidevalt uute materjalide väljatöötamisse ja olemasolevate toodete kliiniliste tulemuste järelvalvesse. Kliiniline uurimistöö on meie peamine fookus: meie firma teeb koostööd mitmete avalike ja privaatsektorite teadusuuringukeskustega eesmärgiga täiustada OsteoBiol® materjale ja kliiniliste ravijuhtumite tulemusi. Paljud uuringud on avaldatud rahvusvahelistes teadusajakirjades ja uute teadustööde protokollid on hetkel töös.

Paindlikkus
Kollageeni sisaldus igas graanulis, muudab OsteoBiol Gen-Os filleri hügroskoopseks ja soodustab segunemist organismi kollageeniga. See ühendus on viinud kahe uue toote arendamiseni, mis on igati innovaatilised ja samas mitmekülgsed: Gel 40 ja Putty. Nende ideaalne plastiline koostis sobib täiuslikult igat tüüpi luudefekti täitmiseks ning garanteerib tohutu lihtsuse käsitsemises ja aplitseerimises. Suurim valik membraane muudab tootesarja terviklikuks 18 erineva mudeliga, mis varieeruvad mitte ainult suuruses vaid ka paksuses, koostises ja resorbeerumisajas. Selline valik pakub kirurgile paindlikkust valida ideaalne toode iga erineva kliinilise juhtumi korral, tegemata kompromisse kvaliteedis või hinnas.

Laienemine
Tecnoss Dental hindab üle olulisi partnerlussuhteid edasimüüjatega eesmärgiga teha koostööd igas riigis vaid oma ala professionaalidega. Meie usume, et parimad tooted peavad olema märgistatud parimate firmadega, pakkudes parimat teenust. Biomaterjalide puhul on toodete informatsioon ja väljaõpe kriitilise tähtsusega. Koolitused on meie fookus, kuna see on ainus võimalik viis läheneda koeregeneratsioonile. Me usume, et igas kliinilises situatsioonis on meie klientidel õigus teada, kas nad peaksid kasutama biomaterjale, millist valida, kuidas nendega töötada ja milliseid tulemusi oodata. Tehes koostööd selle nimel, aitame me neil profesionaalses plaanis areneda ja täita oma missiooni.

Turundus
Sageli seisavad ettevõtted silmitsi probleemiga müüa keskmise kvaliteediga tooteid ülerahvastatud turul. See viib arenenud turundusvõteteni, mille eesmärk on luua kunstlikke vajadusi, mis põhinevad emotsioonidel. Mõned üksikud ettevõtted, tõelised innovaatorid, müüvad tooteid, millel on konkurentidega võrreldes tõeline eelis: meie usume, et teaduslik uurimistöö ja positiivsed ravijuhtumite aruanded kolleegidelt on parim turundus meie toodetele. Meie kodulehekülje (www.tecnoss-dental.com) otsingumootor on disainitud kui hariduslik moodul, mis teenindab oma ala professionaali. Sirvi see läbi ja võta meiega ühendust, kui soovid jagada oma kogemusi kolleegidega.

Teenindus
Usaldusväärne logistika ja kiire tarne on olulised: biomaterjlid on vajalik osa operatsioonidel ning tihti patsiendid ei saa oodata. Meie eksperdid on alati valmis nõustama Teid toodete valiku osas, et vältida hädaolukordi. Suudame tuua kauba kohale mõne päevaga igale poole üle maailma.

Tecnoss arendab ja toodab loomset päritolu biomaterjale, millest luuakse uued meditsiinilised vahendid, pakkudes adekvaatset ja innovaatilist abi kirurgile ja konkreetset kasu patsiendile. Materjale toodetakse kasutades patenteeritud tehnoloogiat, mis muudab loomset kudet, neutraliseerides luu antigeenide molekule. Eelnimetatud tehnoloogia aitab arendada innovaatilisi tooteid, rahuldades kirurgilisi vajadusi. OsteoBiol® biomaterjalid näitavad suurepäraseid paranemistulemusi: siirdepiirkonnas algab aktiivne kolonisatsioon patsiendi rakkude poolt, aidates seega vigastatud kude täielikult taastada.

Tooraine
Toormaterjal, millest Tecnoss materjale toodab, pärineb Itaalia loomafarmidest ja on valitud Italian National Veterinary Health Service’i range kontrolli all. Kogu tootmine toimub kooskõlas Kvaliteedisüsteemiga, mida ühtlasi reguleerib Higher Health Institute, kes kontrollib vastavust kehtivate CE määrustega, kiidab heaks ning annab loa toodete turustamiseks.

Biosobivus
Tecnossi laborid on spetsialiseerunud uurima innovaatilisi protsesse, mis on kohaldatavad igat tüüpi koele. Heteroloogse koe paranemise keemilis-füsioloogiline protsess on seatud madalatele temperatuuridele, mis võimaldavad igal valgukomponendil valikuliselt neutraliseeruda, välja arvatud kollageenil, mida leidub toormaterjalis. Veelgi enam, vältides kõrgetel temperatuuridel toimuvat keramiseerumise faasi, Tecnossi protsessi ajal naturaalse hüdroksüapatiidi struktuur ei muutu. Lõpptulemuseks on äsja moodustunud endogeenne kude.

Pakendamine
Kõik OsteoBiol® tooted on steriilsed ja ühekordselt kasutatavad. Steriliseerimine toimub gamma kiirtega ja kontrollitakse üle perioodiliselt. Kehtivusaeg on 60 kuud pärast tootmist.

Kvaliteedikontroll
Bioloogiline maatriks, millest OsteoBiol® meditsiiniliste vahendite tootesari koosneb, on läbinud ISO 10993 sertifikaadi, mis sisaldab terve rida bioloogilisi teste ja koesobivusi, mida viiakse läbi nii loomadel kui ka inimestel. ISO 10993 testid kinnitavad, et Osteobiol® tooted on täielikult biosobilikud. Perioodilised ja jätkuvad raportid patsientidelt, kellel on kasutatud OsteoBiol® tooteid, kinnitavad häid tulemusi ning seega ka tootmise kvaliteeti.